Traseu PH Floresti - Campina
via DN1 INCLUSIV SAT FLORESTI
Localitate / Statie |
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Floresti / Statie Floresti | 07:00 | 08:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 20:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Campina / Autogara Diana PA SRL | 07:24 | 08:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 20:24 |